Pagrindinis > Politika > Debatai tarp kandidatų į Marijampolės merus

Debatai tarp kandidatų į Marijampolės merus

Jaunimo politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja kandidatų į Marijampolės merus debatus, kurie vyks rugsėjo 5 d., 18 val., Marijonų gimnazijoje (J. Bendoriaus g 11). Tinklas veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą jau patvirtino Gediminas Akelaitis (Lietuvos centro partija), Karolis Dvylys (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Saulius Skinkys (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis), Kęstutis Traškevičius (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Gintaras Skamaročius (savarankiškai išsikėlęs kandidatas), Algis Žvaliauskas (savarankiškai išsikėlęs kandidatas). Debatus moderuos  žurnalistas Dainius Radzevičius.

Artėjant 2017 m. pakartotiniams mero rinkimams Marijampolės savivaldybės gyventojai vėl rinks savo atstovą miesto savivaldybėje. Šiemet rinktis galėsime net iš 8 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Siekiant padėti apsispręsti, kur šiais metais dėti kryžiuką rinkimų biuletenyje  nacionalinė politikos stebėsenos iniciatyva „Žinau, ką renku“ kviečia Marijampolės savivaldybės gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai diskutuos kraštui aktualiomis temomis, atsakys į dalyvių klausimus, taip pat debatų metu kiekvieno kandidato bus klausiama, ką jis žada Marijampolės savivaldybei, o jo atsakymai fiksuojami.

„Kiekvienas pilietis turintis teisę balsuoti privalo atlikti pareigą valstybei- dalyvauti rinkimuose. Tačiau dažnai girdime, jog žmonės nepažįsta kandidatų, nežino už ką balsuoti ar net neturi kam atiduoti savo balso. „Žinau, ką renku“ yra būtent ta iniciatyva, kuri siekia palaikyti dialogą tarp kandidatų ir rinkėjų, todėl rugsėjo 5 dieną organizuojame debatus norėdami padėti apsispręsti kur dėti X rinkimų dieną- ne už tą, kuris gražesnis, bet už tą, kuris turi aiškią miesto ateities viziją.“- sako „Žinau, ką renku“ Marijampolės iniciatyvinės grupės narė ir viena iš debatų organizatorių Laura Mitrauskaitė.

„Žinau, ką renku“ tai nešališkas jaunimo politikos stebėsenos tinklas, kuris jau trečius metus vykdo priešrinkiminę stebėseną ir siekia, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojami priešrinkiminiai debatai bei veikia virtuali platforma www.zinaukarenku.lt, kurioje rinkėjai gali tiesiogiai užduoti klausimus politikams.

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/113601669342876/?fref=ts

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *