Pagrindinis > Naujienos > Gruodžio 1-ąją Marijampolėje atsidarė pirmieji kaljano namai – 7 miglos

Gruodžio 1-ąją Marijampolėje atsidarė pirmieji kaljano namai – 7 miglos

7 Miglos – pirmieji kaljano namai Marijampolėje, įsikūrę Gedimino g. 28. Ši vieta skaičiuoja dar tik pirmąsias atidarymo dienas. Tačiau jau gali pasiūlyti įvairiausių atpalaiduojančių kaljano dūmo skonių: nuo obuolių iki tropinių vaisių. O taip pat prie kaljano dūmo turi 10 rūšių arbatos pasirinkimą, populiariųjų alkoholinių bei nealkoholinių kokteilių, stipriųjų, gaiviųjų gėrimų, kavos. Išalkę galės užkąsti: mėsos, sūrių, užkandžių rinkinių prie alaus, vaisių, desertų.

„Idėja atidaryti kaljano namus Marijampolėje kilo išvykus studijuoti centrinėje Europoje, kur tokio tipo kavinės yra paplitę. Įspūdį paliko atpalaiduojanti bei raminanti atmosfera – tokios vietos mieste iki šiol nebuvo. Grįžęs iš studijų bendraminčiui Karoliui pasiūliau imtis šios idėjos įgyvendinimo. Kartu su jo pagalba ėmiau ieškoti patalpų naujajai kaljaninei. Suradę tinkamas, ėmėmės patalpų tvarkymo darbų. Pradėję vasario mėnesį, duris atvėrėme gruodžio 1-ąją“ – pasakoja kaljano namų 7 Miglos savininkas Ignas.

Kaip jau parodė atidarymas ir kelios darbo dienos – tokios vietos mieste trūko. Ji sutraukia ne tik kaljano dūmų gerbėjus, bet ir pasišnekučiuoti, netradicinėje ir pripildytoje įvairiais aromatais vietoje, gerbėjus.

Kaljano namus aplankyti galite kiekvieną dieną nuo 16 iki 24 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *