Pagrindinis > Naujausi > „Jaunimo laisvalaikis“ sako, jog „Jaunimas YRA“!

„Jaunimo laisvalaikis“ sako, jog „Jaunimas YRA“!

Asociacija „JAUNIMO LAISVALAIKIS“ yra viena aktyviausių Marijampolės jaunimo organizacijų ir  šiemet švenčia jau ketvirtąjį gimtadienį. Šia proga organizacija nusprendė keistis ir atsinaujinti. Ji siekia būti įsimintina, atpažįstama, naujoviška ir patraukli marijampoliečiams.

Per keturis metus asociacija aktyviai veikė Marijampolės mieste. Organizavo įvairiausių renginių, pavyzdžiui, „Move Your Body“, „Free to Dance“, konferencijų, sportinių renginių ir kitų veiklų, pritraukusių itin daug jaunų žmonių. Ruošdami tai, jie ne tik įvairino jaunimo laisvalaikį, bet ir mokėsi patys. Lavino organizavimo įgūdžius, mokėsi dirbti komandoje, vykdyti projektus, kurti ryšius su rėmėjais, o svarbiausia, sužinojo kaip svarbu mokytis iš savo klaidų!

Šiandien asociacija užaugo, susiformavo ir žengia į priekį su nauju, stipriu pavadinimu -JAUNIMAS YRA! Organizacija siekia būti aktyviais, dinamiškais, tačiau demonstruojančiais stabilumą ir vertę. Taip pat organizacijos nariai nori parodyti, jog Marijampolės jaunimas yra žingeidus, veikiantis, kuriantis bei įdomus. Asociacijai „Jaunimas YRA“ svarbu kurti įvaizdį, kuriuo pasitiki ir tiki jų sekėjai, partneriai, draugai ir veiklų dalyviai, įvaizdį, kuriuo tikėtum ir TU, mielas skaitytojau. Organizacijai rūpi, kad jauni žmonės, kurie prisijungia prie jos veiklos, tikėtų mokymosi/mokymo ciklu ir nematytų šio proceso kaip laikino užsiėmimo, bet jaustų naudą ir didžiuotųsi būdami organizacijos dalimi.

Kviečiame visus prisijungti prie atsinaujinusios asociacijos „Jaunimas YRA“: tapti organizacijos nariu (jei tau 14-29 m.), dalyvauti renginiuose ir sekti Facebook erdvėje.  Ateik, sužinok, daryk, nes jaunų žmonių jėga yra stipriausia, o  balsas garsiausias!

Asociacija tiki, kad Jaunimas YRA Super!

Naujasis organizacijos logotipas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *