Pagrindinis > Naujausi > Jaunimo organizacijos tiesia tiltus tarp savivaldybių

Jaunimo organizacijos tiesia tiltus tarp savivaldybių

Paskutinį rugpjūčio penktadienį Marijampolėje įsikūrusi organizacija – Jaunimo laisvalaikis į šokių sūkurį įsuko Kazlų Rūdos bendruomenę. Jau tradicija tapęs šokių konkursas „Move Your Body“ antrą kartą iškeliauja už Marijampolės ribų. Pirmąjį kartą ne Marijampolėje jis buvo rengtas 2016-aisiais Kaune, o šiemet organizatoriai nusprendė šokio konkursą rengti kaimyninėje savivaldybėje. Tai masinę šokių kultūrą ir jaunimo užimtumą skatinantis renginys, kurio metu galima ne tik smagiai praleisti laiką masinių šokių metu, bet ir išbandyti save šokių varžytuvėse keturi prieš keturis, trys prieš tris ir t.t. Konkurso dalyviai turi kuo tiksliau atkartoti šokių judesius rodomus ekrane. Jog nugalėtojas būtų išrinktas objektyviai ir teisėtai – renginio metu visas rungtis stebi kompetentinga ir šokiui ne svetima komisija. Komisijos sudėtyje galite išvysti šokėjus, visuomenės veikėjus, renginių organizatorius ir kitus žinomus regione atstovus. Kaip ir kiekvieną kartą šis renginys neapsiėjo be intrigos ir nevaldomų emocijų. Tiek dalyviai, tiek juos palaikyti susirinkę žiūrovai neslėpė šypsenų ir susižavėjimo šiuo renginiu.

Neo Marijampolė komanda spėjo pakalbinti ir renginio dalyvį. Jis neslėpė, kad tokio tipo renginyje yra pirmą kartą ir labai džiaugėsi, kad turi galimybę dalyvauti jame nemokamai. Pasak jo, Kazlų Rūdoje ne visada yra kuo užsiimti jaunimui, kuris nori aktyviau leisti vakarus ar dienas, tačiau tikisi, kad pamatę tokį pavyzdį vietiniai renginių organizatoriai susiims ir pradės eksperimentuoti su vietiniu jaunimu.

Žinoma joks renginys negali apsieiti be rėmėjų ir finansavimo, taip nutiko iš šiuo atveju. Organizacija „Jaunimo laisvalaikis“ dėkoja Kazlų Rūdos savivaldybei, Kazlų Rūdos kultūros centrui ir jaunimo erdvei, Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir visiems kitiems, kas tik prisidėjo prie šio renginio plėtros ir vykimo. „Vasara į pabaigą, tačiau geros idėjos ir renginiai tikrai ties tuo nesibaigia.“ Su tokiomis mintimis mus išlydėjo „Jaunimo laisvalaikis“ prezidentė Raimonda Bogužaitė ir patikino, kad geroms idėjoms laiko visada pakanka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *