Pagrindinis > Aktualu > Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokyklos moksleiviai mokysis dirbti 3D spausdintuvais

Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokyklos moksleiviai mokysis dirbti 3D spausdintuvais

Trečius veiklos metus skaičiuojanti Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla (MJKM) mokslo metus pradeda jau spalio mėnesį ! Į informacinių technologijų programas jaunuoliai registruojasi žinodami, kad čia jų laukia mokymosi priemonių ir metodų įvairovė, įdomūs ir įtraukiantys užsiėmimai, nuoširdūs savo darbą išmanantys mokytojai, pasiruošę skirti individualų dėmesį moksleivio tobulėjimui. Moksleiviai ir jų tėveliai yra tikri, kad susieję savo ateitį su informacinių technologijų sritimi, ateityje turės puikias galimybes įsidarbinti arba kurti darbo vietas patys.

Sulaukus neįprastai didelio moksleivių susidomėjimo, šiais metais Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla papildė programų sąrašą ir siūlo rinktis vieną iš 9 programų. Į jas kviečiami įvairaus amžiaus moksleiviai. Čia jie gali rinktis nuo susipažinimo su IT technologijomis iki įvairaus lygio programavimo, robotikos, grafinio dizaino ir net moksleivių pageidavimu sukurtos specialios programos, padėsiančios pasiruošti baigiamiesiems egzaminams.

Viena iš šių metų MJKM naujovių yra 3D spausdintuvų naudojimas „Vartai į programavimą“ programos metu. Ji skirta 5 – 6-ų klasių moksleiviams, siekiantiems pradėti pažintį su programavimu. Čia jie susipažins su algoritmavimo pradmenimis (Imagine Logo, Scratch ir Robotika (roboto programavimo principai), komandiniu ir vaizdiniu programavimu.

„Mano brolio klasės draugas jau lankė šį būrelį ir mums parodė daug įdomių dalykų, kuriuos išmoko, todėl labai laukiu šių mokslo metų. Manau bus įdomu, nauja, tikiuosi – nelabai sunku, nes girdėjau, kad mokytojai geri ir moka paaiškinti pačius įdomiausius dalykus. Taip pat tikiuosi susirasiu ir naujų draugų“, – pasakoja Marius, nekantriai laukiantis naujų mokslo metų Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykloje.

Mokslo metų pabaigoje moksleiviai viešai pristato savo kūrybą ir baigiamuosius darbelius vertinimo komisijai, tėveliams ir draugams. Mokslo metų pabaigoje jiems įteikiami ir programos baigimo pažymėjimai.

Daugiau informacijos ir registraciją į MJKM programas rasite www.inovatoriai.lt. Vietų skaičius ribotas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *