Pagrindinis > Naujienos > Vidutinio greičio matuokliai „apguls“ Lietuvą

Vidutinio greičio matuokliai „apguls“ Lietuvą

Internete sparčiai plinta žemėlapis su pažymėtais kelio ruožais, kuriuose jau artimiausiu metu turėtų pradėti veikti vidutinio greičio fiksavimo įranga. Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) patvirtino, kad jau labai greitai bus net 25 tokios atkarpos. Paviešintas ir oficialus sąrašas su kelių maršrutais ir numeriais bei vieno metro tikslumu įvardintomis naujųjų matuoklių montavimo vietomis. Primename, kad vidutinis greitis bus skaičiuojamas pagal laiką, per kurį buvo įveiktas žinomo ilgio ruožas.

Įrangos veikimo principas labai paprastas – ruožo pradžioje ir pabaigoje kameros užfiksuos transporto priemonės numerį, o sistema pagal laiką apskaičiuos vidutinį greitį. Išskirtinio dėmesio sulauks „mirties keliu“ praminta magistralė „Via Baltica“. Nuo jos pradžios ties Latvijos pasieniu iki pabaigos už Kalvarijos iš viso ruošiamos net keturios vidutinio greičio kontrolės atkarpos.

Marijampolės savivaldybėje bus įrengti 2 tokie greičio matavimo ruožai. Vienas: Marijampolė – Kybartai ( Netoli Gižų), kitas Marijampolė – Kalvarija.

Būkime atsakingi ir drausmingi kelyje. Rinkimės saugų važiavimo greitį ir prisiminkime, kad klaidos kelyje – gali būti labai skaudžios.

Vidutinio greičio matuoklių žemėlapis: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1akL8Z9Q81m9KkvgvYaExWW5k4qA&ll=55.25838156490374%2C23.625240500000018&z=7

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *